Skip to Content


گزارش تصویری از حضور مردم در آرامگاه مرحوم یحیی زاده در اولین ساعت از تحویل سال95


پس از مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای فیروزآباد، جمع حاضر در آرامگاه مرحوم یحیی زاده حضور یافتند و با عرض تبریک سال نو به والدین و فرزندان این مرحوم، برای شادی روح این عالم مجاهد دعا کردند.

به گزارش "میبدخبر"، مراسم ویژه تحویل سال 1395 صبح امروز در جوار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گلزار شهدای فیروزآباد میبد با حضور مردم شهیدپرور، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به همت مجمع عاشقان بقیع این شهرستان برگزار شد.

همچنین پس از این مراسم، جمع حاضر در آرامگاه مرحوم یحیی زاده حضور یافتند و با عرض تبریک سال نو به والدین و فرزندان این مرحوم، برای شادی روح این عالم مجاهد دعا کردند.

عکس : صابر آقایی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.