Skip to Content

آیت الله اعرافی:

گروه انصارالله، یمن را به گورستان مزدوران آمریکا تبدیل خواهد کرد


آیت الله اعرافی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به حمله نظامی به یمن گفت:گروه انصارالله، یمن را به گورستان مزدوران آمریکا تبدیل خواهد کرد

به گزارش میبد خبر؛ خطیب جمعه میبد در ابتدای خطبه های این هفته ضمن تبریک سال جدید و بهار فاطمی و خوش آمد گویی به تمام مسافران نوروزی، از همه مردم بخاطر نگه داشتن حرمت ایام شهادت مادر سادات، حضرت زهرا(س) تشکر و قدردانی کرد.

سپس با نگاهی خلاصه وار بر دورنمایی از درخشش ها و کاستی های کشور سال93، برداشتن قدمهایی بصورت نسبی در اقتصاد، کاهش و کنترل تورم، طرح های دولت در زمینه بهداشت و سلامت و گشایش در بودجه های عمرانی را از جمله اقدامات مثبت دولت در سال 93 دانست و پیروزی بزرگ ملت ایران در سال گذشته را مقاومت در برابر تحریم ها بیان کرد. وی با اشاره به کمبود هایی در حوزه فرهنگ و تعالی معنوی واخلاقی، حوزه اقتصاد مقاومتی، حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی و حوزه آسیب های اجتماعی، ابراز امیدواری کرد این کاستی ها نیز در سال جدید به جدیت دنبال شده و انتظارات مردم در این زمینه ها برآورده شود.

اعرافی در ادامه به سخنان رهبر در حرم مطهر رضوی و پیام نوروزی ایشان اشاره کرد و مهمترین راهبرد های رهبری در سال جدید را تاکید بر اقتصاد مقاومتی و درونزا و متکی بر مردم، تاکید بر پیشرفت و ارتقای مراکز علمی، عدالت اقتصادی و اجتماعی، ارتقای فرهنگی و معنوی و رابطه خوب مردم و مسئولین عنوان کرد.

رئیس جامعه المصطفی در بخش دیگری از صحبت های خود، به وجود دوگفتمان ظلم و ستم پیشه و گفتان اسلام و انقلاب اسلامی در جهان اشاره کرد و گفت: آمریکا و استکبار غرب با بوجود آوردن دو نوع مزدور، یکی در قالب دولت های وابسته به خود و دیگری جریانات تندروی مذهبی، سعی در به جان هم انداختن مسلمانان دارد.

امام جمعه میبد خطاب به کشور جلودار در حمله به یمن گفت: شماها اگر ادعای آزادی دارید و خود را مرد میدانید، یک انتخابات آزاد در کشورتان مبنی بر انتخاب نوع اداره کشور(پادشاهی یا مردمی) برگزار کنید. وی گفت: وارد بازی خطرناکی شده وارد بازی خطرناکی شده اید، بیش از نیم قرن است که فلسطین زیر بمباران اسرائیل است، چرا کوچکترین کمکی به آنها نکردید، شماها هرکجا توانستید به ملتهای مسلمان خیانت کرده اید و به فضل خدا گروه انصارالله در قابل شما می ایستد و یمن را قبرستان مزدوران آمریکا خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در میبد در پایان سخنان خود از تلاش های تیم مذاکره کننده ی هست ای تشکر و قدر دانی کرد و از آنها خواست تا در چارچوب دستورات رهبری حرکت کنند و بدانند که اگر غرب کوتاه نیامد این ملت هرگز در هیچ بن بستی گیر نخواهد کرد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.