Skip to Content

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری:

گره زدن تحریم ها به مذاکرات به سود ملت نیست/استحکام درونزای کشور راه عبور از مشکلات است


نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:گره زدن تحریم ها به مذاکرات به سود ملت نیست مسئولان باید به جد دنبال عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی باشند همه باید تلاش کنیم تا سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق شود.

به گزارش میبد خبر، آیت‌الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری درمصاحبه با رهیاب با تببین معنای توافق بد و خوب هسته ای اظهار داشت:توافق بد توافقی است که در آن حقوق هسته ای ملت ایران نادیده گرفته شود و مردم ایران در برابر زیاده خواهی های امریکا تحقیر شوند.


وی ادامه داد:توافق خوب توافقی است که حقوق هسته ای ایران در آن نادیده گرفته نشود وتحریم ها کاملا برداشته شود.


آیت الله کعبی تاکید کرد: مذاکره کنندگان باید بر سر جزئیات و کلیات به صورت یک جا توافق کنند و دنبال استیفای کامل حقوق هسته ای باشند  ازخطوط قرمزی که مقام معظم رهبری ترسیم کرده است نباید عدول کرد.


وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از ظرفیت های داخلی برای بی اثر کردن تحریم ها گفت:باید دنبال استحکام درون زای کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی باشیم تا راه عزتمندی و عبور از مشکلات را طی کنیم.


نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:گره زدن تحریم ها به مذاکرات به سود ملت نیست مسئولان باید به جد دنبال عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی باشند همه باید تلاش کنیم تا سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق شود.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.