Skip to Content


گردهمایی و فراخوانی گردان بیت المقدس حوزه ۲ جندالله میبد‎+تصاویر


روز گذشته گردهمایی و فراخوانی گردان بیت المقدس حوزه ۲ جندالله میبد با حضور پرشور نیروهای بسیجی در فاطمیه محمودآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار "میبدخبر"، در این مراسم نیروهای بسیجی گردان بیت المقدس حوزه ۲ جندالله میبد‎ آموزش های لازم را جهت آماده سازی  برای رزمایش فراگرفتند و در پایان با برپایی نماز جماعت مغرب و عشاء، در ضیافت افطارفاطمیه محمودآباد شرکت کردند.

قابل ذکر است این گردان متشکل از اعضاء پایگاه‌های علی ابن ابیطالب شاه جهان آباد، شهیدرجایی محمودآباد، شهید اشرفی امیر آباد، شهید شیرودی یخدان، الغدیر اکبرآباد، سیدالشهداء امیرآباد و پایگاه مطهری ده آباد می‌باشد.

گزارش و عکس: محسن صادقی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.