Skip to Content

اقدامی تحسین برانگیز از دبیرخانه یزد حسینیه ایران

گردشگران 12 کشور جهان در جشن میلاد پیامبر در ورزشگاه شهیدیه میبد حاضر شدند + تصاویر


مسئول دبیرخانه یزد حسینیه ایران از حضور گردشگران 12 کشور جهان در جشن بزرگ میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفرصادق(ع) در ورزشگاه شهیدیه میبد شرکت کردند.

به گزارش میبد خبربه نقل از روابط عمومی دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران، مسئول دبیرخانه یزد حسینیه ایران از حضور گردشگران 12کشور جهان از جمله آلمان، فرانسه، هلند، اسپانیا، چین، مالزی، اندونزی  و . . . در جشن بزرگ میلاد پیامبر گرامی اسلام (س)و امام جعفرصادق (ع) در ورزشگاه شهیدیه میبد خبر داد.

سیدحسن حسینی مسئول دبیرخانه یزد حسینیه ایران در این مراسم گفت: امیدواریم همچنانکه عزاداریهای مردم استان یزد در دنیا زبان زد شده است،  دراعیاد ملی و مذهبی نیز باهمکاری همه مردم و نهادهای فرهنگی به جایگاه ممتازی برسد.

حسینی فعالیت هایی را که در سه سال گذشته به منظور برپایی جشن ها باپیگیری این دبیرخانه آغاز شده است مطلوب دانست و افزود: ظرفیت گردشگری مذهبی یزد باید به جهان معرفی شود و یزد پایلوت گردشگری مذهبی معنوی کشور قرار گیرد.

خاطرنشان می شود این برنامه باهدف معرفی تشیع واسلام واقعی به گردشگران خارجی و باهمکاری کمیته گردشگری میراث فرهنگی، سازمان اتوبوس رانی یزد و حسینیه اعظم شهیدیه میبد برگزار شد. همچنین بیش از400کیلو کیک برای پذیرایی در این جشن پخت شده بود که بین شرکت کنندگان توزیع  شد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.