Skip to Content

همزمان با ۱۶ دی روز شهدای دانشجو صورت گرفت؛


همزمان با ۱۶ دی ماه روز شهدای دانشجو، یاد و خاطره شهدای دانشجو در دانشکده علوم قرآنی میبد گرامی داشته شد.

به گزارش میبد خبر، شانزدهم دی‏‌ماه، سالروز شکل‏‌گیری حماسه خونین هویزه توسط دانشجویان پیرو خط رهبری و به فرماندهی دانشجوی شهید علم‏‌الهدی است. این دانشجویان رزمنده در ۱۵ دی ۱۳۵۹ عملیاتی را در هویزه و سوسنگرد آغاز کردند و پیروزی‌های مهمی کسب کردند. 

نیروهای اسلام درحالی ‏‌که تجهیزات نظامی در اختیار نداشته ولی تا آخرین قطره خون به دفاع از سرزمین ایران اسلامی پرداخته و مظلومانه به شهادت رسیدند و حماسه هویزه را آفریدند.
 
به پاس تجلیل از رشادت‌های دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره)، به ‏‌ویژه شهید علم‏‌الهدی 16 دیماه روز «شهدای دانشجو» نام گرفت. 
 
دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد که این روز ها ایام امتحانات را سپری می کنند یاد و خاطره شهدای دانشجو این درس آموزان مکتب سیدالشهدا را گرامی داشتند.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.