Skip to Content

با پادرمیانی مسئولین میبد در دادسرای این شهرستان صورت گرفت:

گذشت خانواده طالبی پور از حکم قصاص قاتل فرزندشان+گزارش تصویری


خانواده مرحوم علی طالبی پور باگذشت خون فرزند خود برای همه ما الگو شدند/ این حرکت خداپسندانه آبرویی برای همه شهر و محله شد/ عفو و گذشت سرور همه مکارم و خوبی هاست

به گزارش میبدخبر، جلسه دادگاه رضایت گذشت از حکم قصاص نفس توسط خانواده مقتول باحضور مسئولین شهرستان در دادسرای میبد برگزار شد.

در این برنامه حسین فلاح فرماندار میبد ضمن بیان اینکه منش این خانواده باید برای همه ما الگو باشد گفت: این خانواده محترم با عفو و گذشت خود درس بزرگی را به ما دادند.

وی افزود: کاری که این خانواده انجام دادند، حتی گفتن آن هم کار سخت و مشکلی است اما با این کار یک ارزش آفرینی ایجاد می شود و در ذهن همه میبدیها می ماند.

فلاح در ادامه با تشکر موکد از خانواده طالبی پور اظهار داشت: با بزرگوار این خانواده با گذشتن از حکم قصاص نفس، به اخلاق و ایثار و از خودگذشتگی عزت دادند.

فرماندار میبد ضمن تقدیر از این اقدام والای خانواده طالبی پور بیان داشت: قطعا اقدام این خانواده باعث شد تا در قلب همه ما جای گیرد چراکه این حرکت برای ما روحیه بخش است و باعث می شود تا برای کمک به خلق الله انگیزه ما را بیشتر کند.

در ادامه حجت الاسلام حسنی بیان کرد: این حرکت خداپسندانه و اخلاقی که با بزرگواری عمل بخشش انجام شد، آبرویی برای همه شهر و محله شد.

همچنین جعفری رییس دادگاه با تقدیر و تشکر از اولیاء دم مقتول برای گذشت از حکم قصاص بیان داشت: قطعا عفو و بخشش این خانواده برخاسته از روح بلند آنها است.

جعفری افزود: عفو و گذشت سرور همه مکارم و خوبی هاست و ان شالله این فرهنگ ایرانی و اخلاقی اسلامی نهادینه شود.

دادستان میبد اظهار داشت: زمان و وقتیکه قرار است برای حل و فصل تنشها هزینه شود اگر برای دیگر امور مهم کشورر خرج شود بسیار پیشرفت خواهیم کرد.

قابل ذکر است قریب یکسال و نیم قبل نزاع دو جوان در میدان گلها منجر به کشته شدن علی طالبی پور شد.
رای شما
میانگین (12 آرا)
The average rating is 4.416666666666667 stars out of 5.