Skip to Content

در اثر حفاری بدون هماهنگی پیمانکار فاضلاب در میبد؛


رئیس اداره گاز میبد گفت: در اثر حفاری بدون هماهنگی پیمانکار فاضلاب در میبد گاز بیش از 300 خانوار میبدی قطع شد که با تلاش ماموران شرکت گاز خط لوله اصلی تعمیر و جریان گاز برقرار شد.

به گزارش میبدخبر، طی عملیات کانال‌کشی فاضلاب شهری به دلیل برخورد یک دستگاه‌ حفاری با خط لوله اصلی گاز در محدوده بلوار بسیج این خط لوله تخریب و سبب قطع گاز برخی مناطق شهر میبد به مدت 6 ساعت شد.

در این راستا حمید رضا نعمت اللهی رئیس اداره گاز شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبدخبر، بیان داشت: در اثر حفاری بدون هماهنگی پیمانکار فاضلاب در میبد گاز بیش از 300 خانوار میبدی قطع شد که با تلاش ماموران شرکت گاز خط لوله اصلی تعمیر و جریان گاز برقرار شد.

وی افزود: پس از تعمیر خط لوله اصلی 8 گروه امدادی از ماموران شرکت گاز میبد نسبت به وصل گاز گاز در محلات مختلفی که گاز آنها قطع شده، اعزام شدند.

رئیس اداره گاز شهرستان میبد از شهروندان در خواست داشت تا در صورت عدم وصل گاز یا بروز هرگونه مشکل با شماره 194 اتفاقات گاز شهرستان تماس بگیرند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.