Skip to Content

به مناسبت دهه فجر:


نوآموزان پيش دبستاني قرآني مهرآوران و مهدكودك قند عسل قبور شهداي گمنام را گلباران و عطرافشاني كردند.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: نوآموزان پيش دبستاني قرآني مهرآوران و مهدكودك قند عسل قبور شهداي گمنام را گلباران و عطرافشاني كردند.

همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر، نوآموزان پيش دبستاني قرآني مهرآوران و مهدكودك قندعسل با حضور مسئولين فرمانداري و اداره بهزيستي و با همكاري كانون همياري مهدهاي كودك قبور شهداي گمنام امامزاده مير شمس الحق را گلباران و عطرافشاني كردند.

نوآموزان در اين مراسم پس از قرائت فاتحه و خواندن سرود ملي و سرود كجاييد اي شهيدان خدايي، با آرمان هاي انقلاب و شهدا تجديد ميثاق و ياد شهيدان را زنده نگه داشتند.

پس از آشنايي نوآموزان از رشادت ها و دلاوري ها و ايثارگري رزمندگان و شهدا در راستاي دفاع از اسلام و كشور و ميهن عزيز ، نوآموزان به زيارت امامزاده ميرشمس الحق رفتند و با آداب زيارت آشنا و در پايان نماز جماعت به پا نمودند.

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.