Skip to Content

به مناسبت دهه فجر:

کودکان میبدی یاد و خاطره شهدای گمنام را گرامی داشتند


نوآموزان پيش دبستاني قرآني مهرآوران و مهدكودك قند عسل قبور شهداي گمنام را گلباران و عطرافشاني كردند.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: نوآموزان پيش دبستاني قرآني مهرآوران و مهدكودك قند عسل قبور شهداي گمنام را گلباران و عطرافشاني كردند.

همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر، نوآموزان پيش دبستاني قرآني مهرآوران و مهدكودك قندعسل با حضور مسئولين فرمانداري و اداره بهزيستي و با همكاري كانون همياري مهدهاي كودك قبور شهداي گمنام امامزاده مير شمس الحق را گلباران و عطرافشاني كردند.

نوآموزان در اين مراسم پس از قرائت فاتحه و خواندن سرود ملي و سرود كجاييد اي شهيدان خدايي، با آرمان هاي انقلاب و شهدا تجديد ميثاق و ياد شهيدان را زنده نگه داشتند.

پس از آشنايي نوآموزان از رشادت ها و دلاوري ها و ايثارگري رزمندگان و شهدا در راستاي دفاع از اسلام و كشور و ميهن عزيز ، نوآموزان به زيارت امامزاده ميرشمس الحق رفتند و با آداب زيارت آشنا و در پايان نماز جماعت به پا نمودند.

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.