Skip to Contentامام جمعه میبد از کوتاهی دانشگاه علوم پزشکی یزد در تکمیل پروژه های خیری بیمارستان میبد و معطلی این طرح ها انتقاد و گلایه کرد.

به گزارش میبدخبر، آیت الله علیرضا اعرافی در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان میبد با اشاره به پیشرفت های بسیار چشمگیر مسائل بهداشت و درمان در طول سالهای پس از انقلاب و پایه ریزی بیمارستان از سوی مردم و خیرین در میبد بیان داشت: در ادامه همه این حرکت ها نظام و دولت و با پیگیری مسئولین و دانشگاه علوم پزشکی هم طرح های مختلفی انجام و یا در حال انجام است.

وی افزود: از دانشگاه علوم پزشکی یزد گلایه داریم که علیرغم پیگیری های انجام شده توسط نماینده مردم در مجلس، فرماندار و مسئولین بهداشت و درمان شهرستان و علیرغم کمک های انجام شده و با توجه به مشکلات بودجه ای دانشگاه علوم پزشکی یزد چند طرح مهم خیری در بیمارستان میبد را همین طور معطل گذاشته و آن طوری که انتظار می رفت و به احتمال زیاد که می توانستند کمک کنند اقدامی صورت نگرفته بنابراین من از زبان مردم و خیرین ضمن تقدیر و تشکر از خدمات صورت گرفته اما واقعا این گلایه را دارم و امیدواریم مسئولین قبل از پایان سال با توجه به مجوزها و دستورهای گرفته شده ان شاالله بیایند و این چند پروژه را تکمیل کنند.

آیت الله اعرافی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه میبد در چهل سال انقلاب اسلامی حیات خودش را بازیافت، اظهار داشت: مردم میبد در همه مراحل انقلاب حضور داشتند و امروز در چهار دهه ، میبد در اوج عظمت و افتخار است.

امام جمعه میبد در پایان عنوان داشت: میبد هم سهامدار انقلاب اسلامی است و به سهم خود جانفشانی و حضور قوی داشته است و  هم وامدار انقلاب اسلامی است که باید این راه را با قدرت بیشتر ادامه دهد. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.