Skip to Content


کمیته زیباسازی در شهرداری میبد برای نوروز به حرکت افتاد


رنگ آمیزی جداول سطح شهر، پل های عابر پیاده، تعویض و بهسازی تابلو ها، آبنماها، باکس های زباله و هم چنین خط کشی های معابر در دستور کار کمیته ی زیبا سازی قرار بگیرد.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد: کمیته زیبا سازی به منظور بهسازی و بهبود وضعیت بصری شهر در شهرداری میبد تشکیل شد.

در این جلسه مقرر شد رنگ آمیزی جداول سطح شهر، پل های عابر پیاده، تابلو ها، آبنماها، باکس های زباله و هم چنین خط کشی های معابر در دستور کار کمیته ی زیبا سازی قرار بگیرد.

همچنین در این جلسه تصمیم گرفته شد که کلیه دیوار نویسی های غیرمجاز سطح شهر امحاء و نسبت به انجام نقاشی دیواری بر روی آنها اقدام شود.

گفتنی است جمع آوری بنر های غیر مجاز و پارچه نویسی های تبلیغاتی نیز جزء  وظایف این کمیته قرار گرفت. هم چنین بهبود وضعیت میادین سطح شهر و زیباسازی آن ها به کمیته ابلاغ گردید.

اعضای این جلسه اظهار امیدواری کردند تا اواسط اسفند ماه سال جاری، چهره ای متفاوت از سطح شهر پیش روی شهروندان قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که خط کشی معابر سطح شهر چند روزی شروع شده است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.