Skip to Content

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی


کمیته ای متشکل از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ریاست علاءالدین بروجردی به فلسطین سفر خواهند کرد.

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین در مجلس شورای اسلامی از مسافرت کمیته‌ای از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نوار غزه در روزهای آتی خبر داد و گفت: این مسافرت با هدف دلجویی از مردم غزه و اعلام حمایت سیاسی و معنوی از مقاومت آنها انجام می‌شود که براین اساس از روز قبل وزارت امور‌خارجه در حال فراهم کردن مقدمات و هماهنگی با دولت مصر است تا این مسافرت از گذرگاه رفح انجام شود، لذا منتظر هستیم وزارت امور‌خارجه و مسئولین دولتی مصر بتوانند در خصوص عبور و تاریخ حضور این کمیته در منطقه به توافق برسند.   وی در ادامه افزود: احتمال اینکه تعداد دیگری از نمایندگان عضو فراکسیون حمایت از فلسطین و واحدهای امدادی کشور از جمله هلال احمر نیز بتوانند همراه این کمیته به منطقه مسافرت کنند وجود دارد، اما قطعی شدن آن بر اساس توافقات و هماهنگی‌هایی است که بین وزارت امور خارجه و دولت مصر صورت خواهد گرفت.   نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در ادامه به علل و عوامل حمله رژیم غاصب‌گر اسرائیل به نوار غزه اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به تحقیری که در ماه‌های اخیر شامل حال رژیم صهیونیستی شده و رزمندگان حزب‌الله توانستند با ارسال یک پهپاد، به عمق اطلاعاتی دشمن نفوذ کنند لذا لازم بود که یک حالت ریکاوری برای خود قرار دهند و بعد از این وضعیت یک عرض اندام دوباره‌ای داشته باشند.   وی در ادامه به تحلیل دیگری در این باره پرداخت و تصریح کرد: از سوی دیگر احتمال دارد رژیم صهیونیستی به دنبال آن باشد تا شرایط منطقه را شرایط نظامی کند تا پای نیروهای آمریکایی و ناتو را به لحاظ نظامی به منطقه باز کند تا به دلیل عدم موفقیت در بحث سوریه اقدام نظامی در منطقه انجام دهند.   نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی درخاتمه با اشاره به برهم خوردن ترتیبات سیاسی منطقه پس از تحولات اخیر، گفت: با توجه به برهم‌خوردن ترتیبات سیاسی، امنیتی و نظامی منطقه، اسرائیل در نظر دارد برای بازشماری عکس‌العمل‌های سایر کشورها مجددا مروری بر این ترتیبات داشته باشد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.