Skip to Content

در جشن گلریزان اتفاق افتاد؛

کمک ۵۰ میلیون تومانی میبدی ها برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد


معاون فرماندار، در مراسم جشن گلریزان میبد، آمار کمک های خیری برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را به تفکیک اعلام کرد.

به گزارش میبد خبر، محسن فلاح با خوش آمد گویی به مسئولین و مدعوین شرکت کننده در جشن گلریزان، از برگزاری جشن گلریزان در میبد ابراز خوشحالی کرد و گفت: سال گذشته میزان کمک های خیری کمتر شد که ان شاءالله امسال تلاش می کنیم این میزان افزایش یابد.

وی با اشاره به مصادف شدن این جشن با ماه با برکت رمضان، افزود: آزادی زندانیان گرفتار که مسئول خانواده خود هستند می تواند این خانواده ها را از آسیب ها و معضلات پیش رو حفظ کند.

وی با ارزوی توفیق بیشتر برای خیرین، لیست کمک های خیری این جشن گلریزان را اینگونه اعلام کرد:

فرمانداری میبد دو میلیون تومان، بخشداری مرکزی یک میلیون تومان، بخشداری بفروئیه یک میلیون تومان، شهرداری بفروئیه یک میلیون تومان، شورای شهر میبد یک میلیون تومان، نظام مهندسی ۵ میلیون تومان، نظام پزشکی ۵ میلیون تومان، اتاق اصناف ۵ میلیون تومان، شرکت تعاونی دهیاری ها ۱ میلیون تومان، گروه تاپ سر ۵ میلیون تومان، شرکت شهرکهای صنعتی ۲ میلیون تومان، کاشی کیمیاسرام ۳ میلیون تومان، کاشی ستاره ۳ میلیون تومان، کاشی یاس سرام ۲ میلیون تومان، کاشی صدرا ۲ میلیون تومان، کاشی درسا ۲ میلیون تومان، حاج حبیب علیخانی ۳ میلیون تومان، ابوالفضل کریمی ۲ میلیون تومان، محمد جواد اشتری ۵۰۰ هزار تومان، حاج محمد زارع ۵۰۰ هزار تومان و کاشی ماهان ۳ میلیون تومان

فلاح در انتها تصریح کرد: در مجموع ۵۰ میلیون تومان به جشن گلریزان کمک خیری شده است که امیدواریم به زودی از طرف خیرین گرامی وصول شود.

لازم به ذکر است که جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و با حضور برخی از مسئولین و خیرین شهرستان در فرمانداری میبد برگزار شد.

میبدما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.