Skip to Content


کمک ۱۸۵ میلیونی موقوفات میبد به بیمارستان امام جعفر صادق (ع)


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد با اشاره به اهمیت اقدامات انجام شده توسط این اداره برای مقابله با شیوع کرونا و همچنین پشتیبانی از کادر درمان، گفت: از محل موقوفات شهرستان میبد که 185 میلیون تومان به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) این شهرستان کمک شد.

به گزارش میبدخبر، حجت‌الاسلام سجاد محمدزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جهت تامین تجهیزات دستگاه اکسیژن ساز و ونتیلاتور مبلغ یک‌ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال از سوی اداره اوقاف میبد به حساب بیمارستان امام جعفر صادق (ع) این شهرستان واریز شده است.

وی افزود: این اقدام با عنایت به فرمایش رهبری مبنی به کمک‌رسانی به کادر درمانی و دستگاه‌های خدمت‌رسان در مبارزه با شیوع ویروس منحوس کرونا و نیاز مبرم بیمارستان میبد به دستگاه اکسیژن‌ساز و ونتیلاتور انجام شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد گفت: پس از تعطیلی برنامه‌های فرهنگی و عمرانی بقاع متبرکه اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میبد با اخذ مجوز از اوقاف کشور این مبلغ از سوی اداره اوقاف میبد به حساب بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان واریز گردید.

محمدزاده در پایان خاطرنشان کرد: اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میبد از ابتدای سال تاکنون قریب ۵/۵ میلیارد ریال شامل ۱۱۵۰ بسته معیشتی ‌که میانگین هر بسته سه میلیون ریال بوده است، در قالب طرح های مختلف در بین شهروندان توزیع کرده است.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.