Skip to Content


کمپین "اسرائیل را برمی چینیم" در میبد راه اندازی شد


کمپین "اسرائیل را برمی چینیم" همزمان در بسیاری از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی توسط شبکه اطلاع رسانی میبدخبر راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار"میبدخبر"، کمپین "اسرائیل را برمی چینیم" با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص " صریح میگوئیم. ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیم؛ نتیجه‌اش هم پیروزی جنگ سی و سه روزه و پیروزی جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش میکنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم. این حقیقت و واقعیت است" به صورت هم زمان در سراسر کشور و در بسیاری از شبکه های اجتماعی فضای مجازی توسط اقشار مردم راه اندازی شده است.

کمپین "اسرائیل را برمی چینیم" در میبد راه اندازی شد تا هدف والای مردم ایران زمین و آرزوی قریب الوقوع دل همه پیروان اسلام ناب محمدی(ره) را به رخ ابرقدرتان عالم کشانند.

شبکه اطلاع رسانی میبدخبر از مردم متدین و ولایت مدار میبد خواستار است که با پیوستن به این جوشش مردمی انزجاز و خشم خود را به آمریکای زیاده خواه و اسرائیل غاصب نشان دهند.

مخاطبان و کاربران گرامی می توانند عکس ها و پوستر های مربوط به پیوستن به کمپین "اسرائیل را برمی چینیم" را جهت انعکاس در شبکه اطلاع رسانی میبدخبر از طریق پست الکترونیکی واقع در این سایت ارسال کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.