Skip to Content

رئیس شورای اسلامی استان یزد

کمبود آب بزرگترین دغدغه مردم استان یزد است


رئیس شورای اسلامی استان یزد در جمع رؤسای شورای اسلامی استان و شهرهای مراكز استان در شهر چابهار بزرگترین دغدغه مردم استان یزد را آب دانست.

به گزارش میبد خبر، داور پور رئیس شورای اسلامی استان یزد در این اجلاس با اشاره به وضعیت نا به سامان آب استان خواستار توجه بیشتر مسئولین کشوری به این مهم شد و بحران آب را به عنوان یکی از مباحث اصلی کشور دانست   و افزود خوشبختانه استان یزد ازلحاظ صنعتی در حال حاضر در وضعیت و جایگاه مناسبی می باشد ولیکن از لحاظ  آب دچار بحران است و استانها می توانند از طریق مراوده مسائل و کاستی های خود را جبران نمایند و استان یزد حاضر است در صورت معرفی سایر استانها از شرایط سرمایه گذاری، سرمایه گذارانی را به این استانها معرفی نماید و سایر استانها در مسئله آب که یک مسئله کشوری است این استان را یاری نمایند.

وی در ادامه خواستار اصلاح مواردی از قانون شوراها شد تا تفسیر های متفاوت آن کاهش یابد.

در پایان داور پور با توجه به اینکه مردم خواسته های شان را از شورا مطالبه می کنند و یکی از اصلی ترین خواسته های آنان هوای پاک است خواستار حضور رؤسای شورای اسلامی استان در جلسات  صدور مجوز و احداث کارخانه ها و کارگاه به عنوان عضو تصمیم گیر  شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.