Skip to Content

به مناسبت هفته تربیت بدنی؛

کمان داران میبدی در مسابقات استانی خوش درخشیدند


تیم تیر و کمان میبد که همواره در مسابقات استانی و کشوری خوش درخشیده بود در مسابقات تیر و کمان استان یزد صاحب هفت مقام شد.

به گزارش میبد خبر، تیم تیر و کمان میبد که همواره در مسابقات استانی و کشوری خوش درخشیده بود در  مسابقات تیر و کمان استان یزد صاحب هفت مقام شد.

این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی در دو رشته ریکرو و کامپوند و در دو بخش آقایان و بانوان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن شاهدیه برگزار شد.

در دو رده نونهالان و نوجوانان به ترتیب: مریم السادات مطلبی اول، فاطمه زارعشاهی دوم، فاطمه زارعی محمود سوم، امیر حسین زارعشاهی سوم، حسین زارعی دوم ورضا شبانی سوم، فاطمه السادات مطلبی اول صاحب مقام شدند.

انتهای پیام/اح

میبد نیوز

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.