Skip to Content

با حضور مسئولین میبد:

کلنگ احداث 12 واحد مسکونی حوزه علمیه میبد به زمین زده شد+ تصاویر


12 واحد مسکونی که برای طلاب و اساتید حوزه در نظر گرفته شده است، 200 متری است که 127 متر زیربنای مفید این واحدها می باشد.

به گزارش خبرنگار میبد خبر: کلنگ احداث 12 واحد مسکونی حوزه علمیه میبد به زمین زده شد.

این مراسم که با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه، فلاح فرماندار، هدایی شهردار میبد برگزار شد حجت الاسلام کارگر رئیس پیشین حوزه علمیه میبد گفت: از سال 83 احداث حوزه علمیه میبد پیگیری شده است. در سال 84 زمین این مجموعه که روبروی دانشگاه آیت الله حائری است به حوزه واگذار شده است.

وی ادامه داد: در سال 89 نقشه ساخت این مجموعه تهیه شد که با وجودی که200 میلیون تومان برای احداث حوزه علمیه میبد در ابتدای امر به آن اختصاص داد شد اما این مبلغ به این امر تعلق نگرفت.

حجت الاسلام کارگر اضافه نمود:12 واحد مسکونی که برای طلاب و اساتید حوزه در نظر گرفته شده است، 200 متری است که 127 متر زیربنای مفید این واحدها می باشد.

وی بودجه شروع به کار این مجموعه را 60 میلیون تومان عنوان کرد که توسط امام جمعه میبد به این امر اختصاص یافته است.

گفتنی است این مجموعه دارای کتابخانه، مدرسه، مهدکودک، فروشگاه و ... می باشد که مستقل از حوزه است و برای عموم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.