Skip to Content

با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان


با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 450 میلیون تومان کلنگ احداث پروژه های آبخیزداری حوزه ندوشن به زمین زده شد.

عباس دهقاني رئيس منابع طبيعي و آبخيزداري ميبد در گفتگو با خبرنگار ميبد خبر، در خصوص این پروژه ها بیان داشت: مراسم کلنگ زنی احداث پخش سیلاب و مرمت پروژه های آبخیزداری حوزه ندوشن با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 450 میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی انجام شد.

وی افزود: احداث بندهای خاکی انحرافی جهت کنترل و پخش سیلاب روستای نیوک و مناطق بالا دستی آن، تخلیه رسوبات پشت سدها، احداث بندهای خاکی، مرمت پروژه های آبخیزداری منطقه تلخستان و احداث بند سنگی ملاتی بنستان از جمله برنامه های این پروژه است.

دهقانی در پایان گفت: ان شاالله به همت و پشتکار پیمانکار این پروژه ها تا 6 ماهه آینده و آغاز بارش های زمستانی در منطقه تکمیل شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.