Skip to Content

به مناسبت دهه مبارک فجر و به همت خیر میبدی؛


به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان میبد کلنگ احداث مجتمع فرهنگی قرآنی امام حسن مجتبی(ع) در محله علی آباد میبد به زمین زده شد.

به گزارش میبد خبر، جلال یزدی مسئول اجرای این طرح گفت: این مجتمع که صدرصد خیری است در زمینی به مساحت 180مترمربع در زیربنای 130متربع و با یکصد میلیون تومان هزینه، از سوی خانواده میرطبایی به یاد فرزندشان سیدجلال میرطبایی احداث می شود.

وی با اشاره به  اینکه زمین این مجتمع هم از سوی سیدجلال جلال زاده برای امور عام المنفعه واگذارشده است، افزود: این مجتمع قرار است ظرف 3ماه آینده احداث و به بهره برداری برسد.

فرماندار میبد دراین مراسم با قدردانی از همه خیرین گفت: محله علی آباد به لحاظ قرار گرفتن در بافت مهم تاریخی و گردشگری به زیرساخت های ورزشی و فرهنگی بیشتری نیاز دارد.
حسین فلاح افزود: در این زمینه تصمیمات خوبی گرفته شده است که امیدواریم در سال های آینده با تامین این زیرساخت ها، تحول بزرگی در این منطقه را شاهد باشیم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.