Skip to Contentکلنگ احداث دو آموزشگاه تمام خیری با حضور فرماندار، خیرین و مسئولان آموزش و پرورش استان و میبد در شهرستان میبد به زمین زده شد.

به گزارش میبد خبر، محسن موحدی فرد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد درباره احداث این دو آموزشگاه خیری بیان داشت: آموزشگاه زاهدی در زیر بنای هزار و 350 متر مربع به تعداد 9 کلاس می باشد که توسط خیرین محترم جلال فلاح، محسن موحدیان و سید حسین حسینی ان شا الله ظرف مدت یکسال ساخته می شود.

وی افزود: آموزشگاه دیگر با نام مرحوم مهدی دهقانی در روستای رکن آباد با زیر بنای هزار و 900 متر مربع و 12 کلاس می باشد که تمام هزینه ساخت آن توسط خیر محترم حاج محمود دهقانی و همسرشان فاطمه ملا صادقی تامین و ان شا الله ظرف مدت یکسال به بهره برداری خواهد رسید.

موحدی فرد در ادامه بیان داشت: این دو آموزشگاه 100 درصد خیری می باشد و نقشه ساخت آنها از طرف سازمان نوسازی مدارس یزد تهیه می شود.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد کار خیری را بسیار خداپسندانه، ضروری و صالحات و باقیاتی برای خیران دانست و از خیرینی که در این راه گام نهاده اند تقدیر و  تشکر کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: تلاشهای خیرین مدرسه ساز برای توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی در شهرستان به ویژه در مناطق روستایی ستودنی است.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد در پایان از مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی گفت: ساخت مدرسه در شهرستان همچنان یک نیاز جدی است و مهمترین بستر رشد فرهنگی و توسعه و تعالی شهرستان می باشد لذا فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی باید ترویج شود.

 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.