Skip to Content

با حضور امام جمعه میبد؛

کلنگ احداث دو مدرسه خیری در روستای بیده شهرستان میبد به زمین زده شد+ تصاویر


کلنگ احداث دو آموزشگاه تمام خیری با حضور امام جمعه میبد، خیرین و مسئولان آموزش و پرورش میبد در روستای بیده شهرستان میبد به زمین زده شد.

به گزارش میبد خبر، محسن موحدی فرد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد درباره احداث این دو آموزشگاه خیری در روستای بیده بیان داشت: این دو آموزشگاه هرکدام با زیر بنای 850 متر مربع فضای آموزشی و در عرصه های 2 هزار 460 متر مربع و هزار و 800 مترمربع در روستای بیده شهرستان میبد احداث می شود.

وی افزود: این دو آموزشگاه 6 کلاسه 100 درصد خیری می باشد و ظرف مدت یک سال ساخته خواهند شد.

موحدی فرد کار خیری را بسیار خداپسندانه، ضروری و صالحات و باقیاتی برای خیران دانست و از خیرین روستای بیده میبد که در این راه گام نهاده اند تقدیر و  تشکر نمود.

وی در ادامه اظهار داشت: تلاشهای خیرین مدرسه ساز برای توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی در شهرستان به ویژه در مناطق روستایی ستودنی است.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد در پایان از مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی گفت: ساخت مدرسه در شهرستان همچنان یک نیاز جدی است و مهمترین بستر رشد فرهنگی و توسعه و تعالی شهرستان می باشد لذا فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی باید ترویج شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.