Skip to Content

با حضور امام جمعه میبد؛


کلنگ احداث دو آموزشگاه تمام خیری با حضور امام جمعه میبد، خیرین و مسئولان آموزش و پرورش میبد در روستای بیده شهرستان میبد به زمین زده شد.

به گزارش میبد خبر، محسن موحدی فرد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد درباره احداث این دو آموزشگاه خیری در روستای بیده بیان داشت: این دو آموزشگاه هرکدام با زیر بنای 850 متر مربع فضای آموزشی و در عرصه های 2 هزار 460 متر مربع و هزار و 800 مترمربع در روستای بیده شهرستان میبد احداث می شود.

وی افزود: این دو آموزشگاه 6 کلاسه 100 درصد خیری می باشد و ظرف مدت یک سال ساخته خواهند شد.

موحدی فرد کار خیری را بسیار خداپسندانه، ضروری و صالحات و باقیاتی برای خیران دانست و از خیرین روستای بیده میبد که در این راه گام نهاده اند تقدیر و  تشکر نمود.

وی در ادامه اظهار داشت: تلاشهای خیرین مدرسه ساز برای توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی در شهرستان به ویژه در مناطق روستایی ستودنی است.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد در پایان از مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی گفت: ساخت مدرسه در شهرستان همچنان یک نیاز جدی است و مهمترین بستر رشد فرهنگی و توسعه و تعالی شهرستان می باشد لذا فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی باید ترویج شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.