Skip to Contentبا حضور آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولین کلنگ احداث بزرگترین پردیس سینمایی استان در میبد به زمین زده شد.

به گزارش میبد خبر، پس از اقامه نماز عید سعید فطر مراسم کلنگ زنی مجموعه پردیس سینمایی نگار میبد با حضور آیت الله اعرافی و دیگر مسئولین میبدی برگزار شد.

این پردیس سینمایی به مدیریت مجید طالبی و در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و با براورد هزینه ای بالغ بر ۴ الی ۵ میلیارد تومان حد فاصل شهرستان های میبد و اردکان ساخته خواهد شد.

فاز اول این پردیس سینمایی تا یک سال آینده و شامل دو سالن سینما، و یک سالن ورزشی بولینگ افتتاح و در ادامه نیز ظرفیت این مجموعه به ۶ سالن سینما، رستوران، سالن ورزشی، فضای نگهداری کودکان و واحدهای تجاری خواهد رسید.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.