Skip to Content

فرمانده انتظامی شهرستان میبد

کلاهبرداران غیربومی شرکت‌های کاشی میبد دستگیر شدند


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری دو کلاهبردار حرفه ای که با نیرنگ از شرکت‌های کاشی میبد خرید می نمودند، خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ موسوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: کارکنان پلیس آگاهی میبد با پیگیری یک پرونده، دو کلاهبردار حرفه ای که با نیرنگ مقدار ۶۰ تن کاشی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال از شرکت‌های کاشی میبد تصاحب کرده بوند، دستگیر کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان میبد، این اشخاص که غیربومی می باشند، ضمن استفاده از تریلرهایی با پلاک جعلی، اقدام به خرید و بارگیری کاشی از کارخانجات کاشی در میبد می نمودند.

این مقام انتظامی همچنین در ادامه از دستگیری یک سارق غیربومی در شهرستان میبد خبر داد.

سرهنگ موسوی اظهار داشت: این سارق پس از دستگیری به هفت فقره سرقت اعتراف نموده که با تشکیل پرونده و معرفی به مقام قضایی، راهی زندان شده است.

نارین خبر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.