Skip to Content

معاون فرماندار ميبد:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد کلاس‌های اوقات فراغت را یکی از اولویت‌های مهم شهرستان میبد برای دانش‌آموزان دانست.

به گزارش میبد خبر، «علیرضا ابوالحسنی» در جريان بازديد از کلاس‌های اوقات فراغت در فرهنگسرای میبد گفت: هدف از این بازید، مهم دانستن موضوع فراغت دانش‌آموزان است که به عنوان یکی از مسائل و اولویت‌های شهرستان در دستور کار است. 

وي افزود: دانش‌آموزان هر جامعه سرمایه‌های گرانبهایی هستند که اگر مورد بی‌توجهی قرار گیرند برای جامعه مشکلات عدیده‌ای به وجود می‌آورند و به همین منظور معتقدیم که باید به صورت هدفمند از این سرمایه‌ها محافظت کرد. 

«سید علیرضا افخمی» مدیر فرهنگسرای میبد ميز در حاشیه این بازدید گفت: یکی از مباحث مهم دانش‌آموزان اوقات فراغت است که باید مورد توجه قرار گیرد. 

وي با بیان این که اداره ارشاد و فرهنگسرای میبد به موضوع اوقات فراغت اهمیت ویژه‌ای قائل هستند، اظهار كرد: پر کردن ساعات بعد از مدرسه به روشی هدفمند و منظم، از بروز ناهنجاری‌های اجتماعی از طریق دانش آموزان پیشگیری می‌کند. 

وی بیان کرد: کلاس‌های اوقات فراغت بستر مناسبی برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری است چون ذهن انسان به فعالیت موظفی مشغول نیست لذا می‌تواند فارغ از قالب‌های از پیش طراحی شده به مسائل مورد علاقه خود بپردازد. 

مدیر فرهنگسرای میبد خاطرنشان کرد: کلاس‌های اوقات فراغت در فرهنگسرای میبد در طول سال در جریان است که در سه رده سنی ۴ تا ۷ سال ۸ تا ۱۲ سال و ۱۳ به بالا در رشته‌های مختلف چون خوشنویسی، طراحی، کاردستی، بازیگری، رباتیک، چرتکه، عکاسی، تئاتر، گویندگی و فن بیان، تابلو فرش، شطرنج، زبان انگلیسی و تزئینات برگزار می‌شود.

همچنین به منظور ترویج ازدواج آسان و به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س) و بهره‌گیری از زندگی این دو بزرگوار از چهار تازه مزدوج هنری فرهنگسرا خانم‌ها رضایی هنرمند خوشنویسی، كارگر و آقاي زارعی به عنوان هنرمندان عرصه فیلم و تئاتر و فاطمه دهقانی به عنوان خبرنگار ایسنا  و عکاس فرهنگسرای میبد تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.