Skip to Content

واکنش رسانه ها و کاربران فضای مجازی به اعتراض مردم یزد؛


با خروش مردم یزد علیه وعده وعیدهای معاون روحانی در نماز جمعه این شهر، خبرگزاری ها و فعالان فضای مجازی واکنش های بسیار جالبی به این اتفاق داشته اند.  

به گزارش میبد خبر، 

کفش پرت کردن آزاد؛ شعار دادن ممنوع!

کانال عصر فرهنگ نوشت: از معجزات انقلاب اینه که همون فتنه گرایی که سال 888 سخنرانی صفار هرندی تو دانشگاه رو به هم زدن و کفش طرفش پرتاب کردن، امروز از به هم خوردن سخنرانی معاون روحانی تو یزد شاکی شدن و دارن بیانات رهبری در مورد ممنوعیت بر هم زدن مجالسو باز نشر می کنن!

توهین مدعیان اخلاق به مردم دارالعباده
کانال اصل ثابت نوشت: توهین  کانال هواداران دکتر روحانی به مردم مومن دارالعباده یزد
 کانال هواداران روحانی، نمازگزاران مومن یزد را بخاطر اعتراض مدنی ساده  به معاون روحانی، "اراذل و اوباش و هوچی" نامید

نه هفته دولت بود، نه دهه فجر
 کانال خبرنامه دانشجویان یزد نوشت: این ایام نه هفته دولت است و نه ایام الله دهه فجرکه به ارائه چنین گزارشاتی پرداخته شود مضاف بر اینکه ایشان گزارش مبسوطی از عملکرد دولت را در شب قبل در شبکه تابان ارائه نموده بودند و دیگر ضرورتی به بیان آنها در نماز جمعه نبود

سه نفر که دیگر شناسایی ندارند
 کانال فضولباش نوشت: استاندار یزد اول با آفتاب یزد مصاحبه کرده گفته کل معترضین تو نماز جمعه سه نفر بودن! بعد با شرق مصاحبه کرده گفته عاملین این حادثه باید شناسایی و دستگیر بشن! بابا سه نفر که دیگه شناسایی ندارن، همونجا می گرفتید حقوق شهروندیشونو بهشون تفهیم می کردید!

خیزش موج مبارزه با دروغ شروع شد
 کانال حب الحسین نوشت: صدای خشم مردم وقتی بلند شدکه سخنران گفت: آقای روحانی به وعده هایشان عمل کردند وبه آنها پایبندند.
خیزش موج مبارزه بادروغ شروع شد.

اولین نماز جمعه استاندار هم خاطره شد
 کانال یزد رصد نیز با انعکاس خط و نشان میرمحمدی برای معترضان و تهدید آنان نوشت: بر اساس قراین و شواهد ، دیروز میرمحمدی ، استاندار یزد برای نخستین مرتبه پس از انتخابش به عنوان استاندار یزد در نمازجمعه یزد حضور داشت. اغلب هفته ها روزهای پایانی را در جوار خانواده ، در پایتخت سپری می کند  که این امر بارها مورد اعتراض طیف های مختلف سیاسی و مردم یزد قرار گرفته است.

لا اقل برای همشهریان خود هم دل بسوزانید
 کانال احرار با اشاره به درخواست تابش برای بسیج نیروی انتظامی، دادگستری، نیروهای امنیتی و تهدید به استفاده از ظرفیت مجلس نوشت: خوب بود آقای تابش برای پیگری علت برخورد دو قطار و کشته شدن 49 نفر از هموطنان خود نیز همینقدر حساسیت به خرج می داد.یا نه؛ لا اقل برای پیگری علت سقوط اتوبوس همشهریان خود به دره و کشته شدن 30 نفر از همشهریان خود فقط یک مصاحبه خشک و خالی بدون تهدید انجام داده بود!

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.