Skip to Content


کشور در مشکلات مالی و اقتصادی است/ بعضی نمایندگان از گزارش تعدادی از وزرا به مجلس شاکی بودند


وی گفت: صندوق‌های بازنشستگی دیر یا زود دچار بحران می‌شوند، و با توجه به اینکه تعداد بازنشستگان روز به روز افزایش می‌یابند، صندوقهای بازنشستگی باید هزینه‌های لازم را تامین کنند.

 نماینده مردم تفت و میبد با اشاره به مشکلات صندوق‌های بازنشستگی گفت: صندوق‌های بازنشستگی کشور دیر یا زود با بحران مواجه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، کمال دهقانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با اشاره به اینکه نمایندگان یزد در تمام کمیسیون‌های مهم مجلس حضور دارند اظهار داشت: نائب رئیسی اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حال حاضر به عهده من قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نماینده حوزه انتخابیه مهریز‌ در کمیسیون شوراها و نماینده حوزه انتخابیه اردکان در کمیسیون بودجه حضور دارند خاطرنشان کرد: در حال حاضر به ترتیب وزرا در حال ارائه گزارش به نمایندگان هستند که نمایندگان در ارتباط با امور کشور قرار گیرند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی نمایندگان از تعدادی وزرا شاکی بودند و اعتقاد داشتند که این مطالب همان مواردی است که در روزنامه‌ها منتشر می‌شود و باید مطالب تکمیل‌تری بیان کنند.

دهقانی ادامه داد: با این وجود باید قبول کرد که کشور در مشکلات مالی و اقتصادی قرار داشته و دارد و نمی‌توان انتظار داشت که دولت تمام مشکلات را یک‌باره برطرف کند.

نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی استان یزد با اشاره به مشکلات بازنشستگان، گفت: صندوق‌های بازنشستگی دیر یا زود دچار بحران می‌شوند، و با توجه به اینکه تعداد بازنشستگان روز به روز افزایش می‌یابند، صندوقهای بازنشستگی باید هزینه‌های لازم را تامین کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.