Skip to Content

آیت الله مدرسی:

کشور به مدیریت انقلابی و جهادی نیاز دارد


آیت الله مدرسی در دیدار مردم یزد با حجت الاسلام رئیسی گفت: معتقدیم با توجه به مشکلات به مدیریت انقلابی و جهادی نیاز داریم. طبق فرموده قرآن به مدیری نیاز داریم که « اشدا على الكفار» باشد و در مقابل جامعه کفر مانند امام و رهبر انقلاب و شهدای ما باشد.

به گزارش میبد خبر، شب گذشته حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با حضور در مسجد حظیره یزد با مردم این شهر دیدار کرد.

آیت الله سید محمد کاظم مدرسی نیز در ابتدای این دیدار مردمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مبارزه با نفوذ شهید محمد منتظر قائم، پنجم اردیبهشت ماه را سالروز شکست ابرهه زمان در برابر اراده خداوند دانست.

وی گفت: یزد در کشور به عنوان دارالعباده و دارالعلم شناخته می شود و مردم یزد قبل از آنی که در بسیاری از شهرها و استانها حرکتی انقلابی شروع شود، انقلابی بودند همچنین چهار هزار شهید در دفاع مقدس تقدیم این انقلاب کردند. همچنین یزد به لحاظ داشتن رتبه های بالای علمی و حوزوی و سرمایه گذاری های کلان و نیروهای تلاشگردر کشور جایگاه ممتازی دارد.

مدرسی ادامه داد: یزد مهد علم و دین و مهد پرورش استعدادهای درخشان است و جایگاه رفیعی را در این زمینه به خود اختصاص داده  است.

وی با اشاره به برخی از مشکلات استان یزد گفت: امروز استان یزد از سویی با کمبود بارش باران، از سوی دیگر با مهاجر پذیری، از سوی دیگر هجرت تحصیلکرده های ما و واردات نیروهای غیر تحصیلکرده، بالا رفتن رشد جمعیت بیکار، رشد آمار طلاق و همچنین بالا رفتن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مواجه است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد بیان داشت: معتقدیم با توجه به مشکلات به مدیریت انقلابی و جهادی نیاز داریم. طبق فرموده قرآن به مدیری نیاز داریم که «اشدا على الكفار» باشد و در مقابل جامعه کفر مانند امام و رهبر انقلاب و شهدای ما باشد. نیاز داریم به مدیر جهادی که «رحما بینهم» باشد و در راستای عطوفت بین مردم توجه به اشتغال و معیشت داشته باشد.

وی تاکید کرد: مدیری می خواهیم که  استقلال مالی، سیاسی و اقتصادی در کشور ایجاد کند و امیدواریم این مدیریت به دست آقای رئیسی رقم بخورد.

مدرسی بیان داشت: این عالم بزرگوار و مجاهد در عرصه های مختلف در دو دهه دست مفسدین را از جامعه کوتاه کرده و آمده است تا برای کوتاه کردن دست مفسدین دیگر در جامعه ما مدیریت کلان کشور را به عهده بگیرد. انشاالله دست خدا و امام هشتم یار و مددکار شما باشد.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.