Skip to Content


کشف 283 کیلو تریاک از قاچاقچیان در "میبد"


فرمانده انتظامی شهرستان "میبد" از کشف 283 کیلو تریاک در عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش میبدخبر، سرهنگ "سیدمحمدطاهر موسوی" درباره این خبر، گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "میبد" با انجام کار اطلاعاتی متوجه شدند قاچاقچیان قصد انتقال یک محموله موادافیونی از شرق کشور به پایتخت را دارند که رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

موسوی ضمن اشاره به تشکیل 2 تیم عملیاتی و کنترل محورهای مواصلاتی افزود: ماموران با رصد دقیق اطلاعاتی خودروی پژو مربوط به قاچاقچیان را در جاده "میبد-اردکان" مشاهده و دستور ایست را صادر کردند اما راننده بدون توجه به فرمان پلیس از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد خاطرنشان کرد: ماموران در یک عملیات ضربتی و تعقیب و گریزی، خودرو را متوقف و ضمن دستگیری 3 نفر از سوداگران مرگ، 283 کیلو تریاک کشف کردند.

سرهنگ موسوی تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و قاچاقچیان پس از بازجویی به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.