Skip to Content

فرماندهی انتظامی میبد خبر داد:

کشف 20 کیلوگرم حشیش از قاچاقچی 19 ساله در میبد!


فرمانده انتظامی میبد گفت: ماموران پلیس این شهرستان قاچاقچی 19 ساله موادمخدر را هنگامی که قصد فروش 20 کیلوگرم حشیش داشت دستگیر کردند.

به گزارش میبد خبر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید طاهر موسوی در این خصوص گفت: ماموران پلیس میبد به محض دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان موادمخدر قصد تهیه و توزیع موادافیونی را دارد بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: به همین منظور تیمی از ماموران زبده پلیس میبد تشکیل شد و بررسی موضوع را آغاز کرده و زمانی که متهم قصد فروش موادمخدر را داشت وی را دستگیر کردند.
متهم با تشکیل پرونده قضایی و دستور قاضی دادسرا به زندان تحویل داده شد.
به گفته موسوی این قاچاقچی 19 ساله موادمخدر را از شرق کشور تهیه کرده بود و قصد توزیع در میبد داشت که توسط ماموران پلیس این شهرستان دستگیر شد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.