Skip to Content

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد خبرداد:

کشف محموله میلیاردی فن‌کوئل قاچاق در میبد


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از کشف تعداد 45 دستگاه فن کوئل قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ميبد خبر، سرهنگ«سیدمحمد طاهرموسوی» اظهار کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان یک دستگاه تریلی ولوو را که از جنوب کشور عازم تهران بود متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس پس از بررسی بارنامه و اسناد و مدارک خودرو متوجه شدند که این تریلی حامل 45 دستگاه فن کوئل صنعتی قاچاق فاقد مجوز گمرکی است که به همین منظور خودرو به پارکینگ پلیس منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان ارزش برآورد شده این محموله قاچاق را یک میلیارد و 100 میلیون ریال بیان کرد و گفت: در این راستا دو متهم دستگیر و به دادسرا معرفی شدند ومحموله کشف شده تحویل گمرک استان یزد شد.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.