Skip to Content


کشف بیش از 2300 بطری آبمیوه تاریخ گذشته در میبد


بیش از 2300 بطری نوشیدنی آبمیوه تاریخ گذشته در انبار یکی از باربری های میبد شناسایی، کشف و ضبط شد.

به گزارش "میبدخبر"؛ مهندس حیدری کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت این شهرستان اعلام داشت: بیش از 2300 بطری نوشیدنی انبه تاریخ گذشته با گزارش مردمی در انبار یکی از باربری های شهرستان شناسایی شد و به منظور پیشگیری از برگشت به بازار مصرف از طریق تعویض تاریخ آنها و یا هرنوع سوء استفاده احتمالی ، توقیف و به انبار مرکز بهداشت منتقل گردید و در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شد و در مراحل رسیدگی است.
مهندس حیدری افزود: ضمن تشکر از گزارشات مردمی، مرکز بهداشت شهرستان میبد در راستای انجام رسالت بازرسی و نظارت بر سلامت اجناس خوراکی بهداشتی آرایشی، از گزارشات مردمی از طریق سامانه 190 یا 1490 استقبال می نماید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.