Skip to Content

رئیس پلیس آگاهی استان یزد خبر داد


رئیس پلیس آگاهی استان یزد از کشف ۱۵۵۴۰ نخ انواع سیگار قاچاق از یک باب مغازه در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ محمد رضا حناساب گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالای دخانی و ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم کارآگاهان میبد با همکاری عوامل انتظامی شهرستان در حین گشت زنی در سطح شهر موفق به شناسایی یک باب مغازه شخصی به هویت معلوم که در پخش کالای دخانی فعالیت گردیدند.

وی افزود: در طی بازرسی از مغازه مورد نظر ۱۵۵۴۰ نخ انواع سیگار قاچاق در مارک‌های مختلف قاچاق به ارزش تقریبی هفتاد و هفت میلیون و هفتصد هزار ریال کشف، و در این راستا یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردید.

رئیس پلیس آگاهی استان یزد در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با توجه به فرمان مقام معظم رهبری با تمان توان با پدیده شوم قاچاق برخورد می‌کند و اجازه نخواهد داد قاچاقچیان به راحتی در این زمینه فعالیت داشته باشند، هموطنان نیز در صورت کسب اخباری در این خصوص با تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.