Skip to Content

اخباری پلیسی یزد؛

کشف بیش ازیک تن موادمخدر دریزد طی24ساعت گذشته/ دستگیری11سوادگر مرگ وتوقیف بیش از 4 خودرو


فرمانده انتظامی یزد امروز از کشف 703 کیلوگرم تریاک و هروئین در این استان خبر داد و همچنین جانشین فرماندهی انتظامی یزد، دیروز از کشف بیش از 325 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 4 سوداگر مرگ در عملیات مشترک ماموران پلیس این استان با تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا، فرمانده انتظامی یزد امروز از کشف 703 کیلوگرم تریاک و هروئین در این استان خبر داد و همچنین جانشین فرماندهی انتظامی یزد، دیروز از کشف بیش از 325 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 4 سوداگر مرگ در عملیات مشترک ماموران پلیس این استان با تهران بزرگ خبر داد.

 

کشف 703 کیلوگرم مواد مخدر در یزد
فرمانده انتظامی یزد از کشف 703 کیلوگرم تریاک و هروئین در این استان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار ایرج کاکاوند گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز تک که از شرق کشور عازم تهران بود مشکوک شده و پس از بازرسی از این کامیون مقدار 195 کیلو تریاک را کشف و ضبط کردند.

وی ادامه داد: پس از دستگیری راننده خودرو وی تحت بازجویی اولیه پلیس قرار گرفت و به این موضوع اعتراف کرد که به همراه چندین دستگاه خودرو دیگر محموله های سنگین موادمخدر را از شرق کشور بارگیری کرده و قصد انتقال به پایتخت را دارند.

کاکاوند افزود: با توجه به اعتراف راننده خودرو ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و پلیسی مسیر حرکت قاچاقچیان را ردیابی کرده و خودروها را در این ایستگاه متوقف کردند.

وی ضمن اشاره به شناسایی و دستگیری اسکورت این محموله موادمخدر ادامه داد: ماموران پلیس در بازرسی از دیگر خودروها، مقدار 489 کیلوگرم تریاک و همچنین 19 کیلو گرم هروئین را کشف کردند.

رییس پلیس استان یزد یادآور شد: در این عملیات سه دستگاه خودرو سنگین و یک دستگاه خودرو سواری مربوط به قاچاقچیان توقیف و همچنین هفت تن از سوداگران مرگ دستگیر شدند.

 

کشف 325 کیلوگرم انواع مواد مخدر در یزد
 جانشین فرماندهی انتظامی یزد ، از کشف بیش از 325 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 4 سوداگر مرگ در عملیات مشترک ماموران پلیس این استان با تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عطاءالله احمدی گفت: این افراد با سوء استفاده از ایام تعطیلات نیمه شعبان و سالگرد ارتحال حضرت امام سعی داشتند تا این مواد را از مسیرهای فرعی استان یزد به پایتخت حمل کنند.

وی خاطر نشان کرد: بدلیل انجام ایست و بازرسی منطقه ای پلیس، مسیرهای اصلی استان را طی و پس از اقامت و اسکان در یکی از اماکن عمومی شهر یزد توسط پلیس دستگیر شدند.

این مسوول خاطرنشان کرد: در این عملیات مشترک، 266 کیلوگرم و 800گرم حشیش و 62کیلو و 300گرم تریاک کشف و سه دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد.

احمدی اظهار داشت: متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی استان شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی یزد از مردم خواست با همکاری پلیس این استان را برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ نا امن سازند.

احمدی تاکید کرد : مواد مخدر و اعتیاد سر منشاء بسیاری از آشفتگی ها و از هم گسیختگی های اجتماعی همچون طلاق، انحراف جنسی، نزاع های خانوادگی و جرایم است .

استان یزد با یک میلیون و 70 هزار نفر در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد.
انتهای پیام /ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.