Skip to Content


کشتی‌گیر ملی‌پوش در آستانه زندانی شدن!


یکی از کشتی‌گیران ملی‌پوش تیم ملی کشتی فرنگی به خاطر حادثه‌ای که برای او پیش آمده است در آستانه زندانی شدن قرار گرفته است.

به گزارش میبدخبر ، 2 سال پیش تقریباً در چنین روزهایی بود که حادثه‌ای تلخ در سالن کشتی شهدای هفتم تیر تهران رخ داد، حادثه‌ای زشت و غیرقابل باور؛ چاقوکشی در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور.

ماجرا به درگیری یکی از تماشاگران با یکی از کشتی‌گیران حاضر در مسابقات در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حین برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در اواخر اسفندماه سال 91 برمی‌گردد. مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور در اسفند 91 در سالن هفتم تیر در حال برگزاری بود که میلاد خسروی به‌عنوان کشتی‌گیر لرستان قرار بود با کشتی‌گیر کهگیلویه و بویراحمد در دیدارهای شانس مجدد روی تشک برود.

از آنجایی که سالن هفتم تیر در آن زمان مکان مناسبی برای گرم کردن کشتی‌گیران نداشت این کشتی‌گیر در روی سکوها و در کنار تماشاگران در حال گرم کردن بود که با ایجاد مزاحمت تماشاگری که گفته می شود همشهری رقیبش بوده است، مواجه می‌شود. این تماشاگر از خسروی می‌خواهد که جای دیگری را برای گرم کردن انتخاب کند، اما از آنجایی که مکان مناسب دیگری در اختیارش نبود، وی به کار خود ادامه می‌دهد که در همین حین بحث بالا می‌گیرد و این تماشاگر با ضربه چاقو صورت خسروی را زخمی می‌کند و باعث آسیب‌دیدگی شدید این کشتی‌گیر می‌شود به طوری که وی به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

در این هنگام و در حالی‌که فرد ضارب در حال فرار از سالن مسابقه بود در آستانه در ورودی توسط تماشاگران حاضر در سالن دستگیر شده و آنها نیز با وی درگیر شدند به طوری که به شدت آسیب دید. رسیدگی به این پرونده 2 سال است که همچنان ادامه دارد و حالا با صدور حکم در حالی به سرانجام رسیده که حکم صادره برای خسروی عجیب و غیر قابل باور است. بر اساس حکم دادگاه، میلاد خسروی به پرداخت 25 میلیون دیه و یک سال زندان محکوم شده است.

کشتی‌گیر وزن 80 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی در سال جاری بعد از اخلاقی عنوان دوم را به خود اختصاص داده بود که بعد از حضور اخلاقی باتجربه در یک وزن بالاتر، حالا به نوعی نفر اول این وزن محسوب می‌شود؛ وی این روزها در اردوی آماده‌سازی تیم ملی قرار دارد و در چنین شرایطی این احتمال وجود دارد که به زودی با حکم دادگاه راهی زندان شود.

میلاد خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حادثه‌ای که برایش پیش آمده است، گفت: آن روز همه در سالن مسابقه شاهد بودند که من هیچ صدمه‌ای به فرد ضارب نزدم حتی وی نیز در اعترافاتش عنوان کرده است که من هیچ درگیری با او نداشتم و صدمه‌ای به او وارد نکردم، اما حالا به یک سال زندان و پرداخت 25 میلیون تومان دیه محکوم شدم.

وی ادامه داد: این در حالی است که فرد ضارب که با چاقو صورتم را زخمی کرد تنها به پرداخت 15 میلیون دیه و 2 ماه زندان قابل خرید محکوم شده است و حالا من برای اینکه به زندان نروم باید دنبال او بدوم تا رضایتش را بگیرم!

کشتی‌گیر ملی‌پوش تصریح کرد: دادگاه به من 20 روز فرصت داده تا دفاعیات و مستندات خودم را ارائه دهم و در صورتی که نتوانم بی‌گناهی‌ام را ثابت کنم باید به زندان بروم. به این موضوع اعتراض کرده و وکیل گرفتم. اظهارات فرد ضارب را نیز در اختیار وکیلم قرار دادم تا دفاعی مناسب از من داشته باشد.

خسروی در پاسخ به این سؤال که آیا مسئولان فدراسیون کشتی را در جریان این امر قرار داده یا خیر، گفت:‌ فعلا در اردوی تیم ملی هستم و با توجه به اینکه بعد از تعطیلات نوروز باید در تورنمنت وهبی امره ترکیه شرکت کنم برای آنکه وارد حاشیه نشوم این موضوع را به مربیانم نگفتم تا با تمرکز بیشتری تمریناتم را پیگیری کنم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.