Skip to Content


کشته شدن سرکرده ارشد داعش در شرق الرمادی


فرمانده عملیات الانبار عراق از کشته شدن یکی از سرکردگان بارز داعش و 8 نفر از معاونان و همراهان وی خبر داد.

به گزارش میبد خبر به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، فرمانده عملیات الانبار عراق اعلام کرد که «ابوحفصه اللیبی» سرکرده ارشد داعش و هشت نفر از همراهان وی در عملیات آزادسازی جزیره «الخالدیه» کشته شدند.
 
به گزارش شبکه خبری السومریه نیوز، «اسماعیل المحلاوی» افزود: اللیبی در شرق الرمادی از پای درآمد.
وی گفت: لشکر 10 ارتش با پشتیبانی نیروی هوایی موفق شد 10 نفر از تروریست های داعش را در جزیره الخالدیه واقع در 23 کیلومتری شرق الرمادی از پای در بیارود.
فرمانده عملیات الانبار صبح امروز(شنبه) اعلام کرد که عملیات آزادسازی جزیره الخالدیه آغاز شد و نیروهای امنیتی به پیشروی خود برای آزادسازی کامل مناطق و روستاهای این جزیره از دست داعش ادامه می دهند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.