Skip to Contentحضرت آیت الله بهاء الدینی: قدم اول در سازندگی،‌ساختن خود انسان است، اگر انسان خودش را نساخته باشد در ساختن دیگران موفق نمی‌شود.. هر تبلیغی این گونه است، مبلغ باید به آن چه می گوید رسیده باشد،‌مانند پیامبران الهی که اول خود ، ساخته شده بودند بعد به سازندگی دعوت می کردند. اگر پیامبر می گوید: امین باشید؛ اول خودش امین است.اگر می گوید صادق باشید،‌ اول خودش صادق است، هر مبلغی باید بعد از پرداختن به خود به دیگران بپردازد. در غیر اینصورت هیچ فایده ای ندارد. کسی که می خواهد مصلح جمعیت یا منطقه ای بشود اول باید خودش را اصلاح کند. این یک قاعده کلی است و استثنا هم بر نمی دارد.  

حضرت آیت الله بهاء الدینی: قدم اول در سازندگی،‌ساختن خود انسان است، اگر انسان خودش را نساخته باشد در ساختن دیگران موفق نمی‌شود.. هر تبلیغی این گونه است، مبلغ باید به آن چه می گوید رسیده باشد،‌مانند پیامبران الهی که اول خود ، ساخته شده بودند بعد به سازندگی دعوت می کردند. اگر پیامبر می گوید: امین باشید؛ اول خودش امین است.اگر می گوید صادق باشید،‌ اول خودش صادق است، هر مبلغی باید بعد از پرداختن به خود به دیگران بپردازد. در غیر اینصورت هیچ فایده ای ندارد. کسی که می خواهد مصلح جمعیت یا منطقه ای بشود اول باید خودش را اصلاح کند. این یک قاعده کلی است و استثنا هم بر نمی دارد.  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.