Skip to Content


کسب مقام نخست مسابقات آفرود توسط اتومبیل ران میبدی


سعید رضایی اتومبیل ران میبدی توانست در مسابقه اتومبیل رانی آفرود چند جانبه قهرمانی استان مسابقه نخست را از آن خود کند.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: سعید رضایی اتومبیل ران میبدی توانست در مسابقه اتومبیل رانی آفرود چند جانبه قهرمانی استان مقام نخست را از آن خود کند.

مسابقات آفرود یا بیابانی، گونه‌ای از مسابقات اتومبیل رانی هستند که در پیستهای دارای عوارض دشوار طبیعی برگزار می‌شوند.

در این نوع از مسابقات معمولاً از خودروهای شاسی بلند (SUV) استفاده می‌شود و این مسابقات فرصت مناسبی برای خودروسازان بزرگ تولید کننده خودروهای شاستی بلند چون رنجرور، لندرور، نیسان پاترول، میتسوبیشی پاجرو، تویوتا لندکروزر و... هستند تا قدرت، سرعت و تکنولوژی محصولات جدیدشان را نمایش دهند و برای بدست آوردن مشتریان بیشتر به رقابت بپردازند.

 

رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.666666666666667 stars out of 5.


میهمان
ابتدا باید خدمت این دوست عزیزمون تبریک بگم که افتخاری به افتخارات شهر افزودند
ولی فکر کنم اکثر رانده های میبدی از بس توی خیابانهای با آسفالت خراب و سرعت گیرهایی کاملااااااااااااااا استاندارد و کوچه هایی خاکی خولی رانندگی کرده اند همه می تونند توی این مدل مسابقات جزء نفرات اول باشند
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ ۰۱:۳۱

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.