Skip to Content

روز گذشته صورت گرفت؛

کسب عناوین برتر قرآنی در مسابقات مدهامتان توسط نوجوانان میبد +تصاویر


در مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم مدهامتان ،نوجوانان میبدی با کسب عناوین برتر خوش درخشیدند.

به گزارش میبد خبر، روز گذشته  در مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات  قرآن کریم مدهامتان ،  محمدرضا زارعشاهی ، قاری نمونه و عضو گروه تواشیح نورالبیان ، با کسب رتبه دوم در رشته قرائت بالای ۱۸ سال و همچنین محمدجواد پوررضایی ، حافظ قرآن کریم ، نیز با کسب رتبه دوم در رشته حفظ ۵ جزء قرآن کریم و در رده سنی زیر ۱۸ سال توانستند بار دیگر برای جامعه  قرانی میبد کسب افتخار کنند.

هرساله در استان یزد ، همزمان با سراسر کشور مسابقات قرآنی مدهامتان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود که هر ساله مورد استقبال جامعه قرآنی کشور قرار می گیرد.
انتهای پیام/اح

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.