Skip to Content


کسب رتبه دوم مسابقات قرآن کشوری توسط قاری جوان میبدی و شاگرد استاد دانش


بیست و ششمین مسابقه جامعه قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی سراسرکشور در حوزه علمیه امام حسن مجتبی (ع)لواسان تهران طی روزهای ۳۱ مردادماه تا دوم شهریورماه برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، آقای محمد رضا زارعشاهی یکی از شاگردان استاد شهید حاج حسن دانش و از اعضای مجمع القراء شهرستان میبد در این مسابقات توانست رتبه دوم در رشته قرائت را کسب نماید.

این مسابقات که با حضور ۳۰۰ منتخب مرحله مقدماتی از ۳۰ مدرسه سراسر کشور در ۹ رشته‌ قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ترتیبی ۱۰ و ۵ جزء، حفظ موضوعی و تجزیه و ترکیب، مفاهیم، نهج‌البلاغه، صحیه سجادیه و تحقیق و پژوهش قرآنی برپا شد.

قضاوت این مسابقات را گروهی از داوران و اساتید بین‌المللی و برجسته برعهده داشتند.

اختتامیه بخش پسران سه‌شنبه، دوم شهریورماه با حضور آیت‌الله امامی کاشانی و حجت‌الاسلام ناطق نوری انجام پذیرفت.

 
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.