Skip to Content

رئیس اداره آب و فاضلاب میبد:


احمد بنا گفت: امور آب و فاضلاب میبد نیز همراه با سایر ارگان ها و سازمان ها در خط مقدم این مبارزه حضور داشته تا آب کافی و با کیفیت در اختیار شهروندان قرار دهد و افزایش ۲۵ درصدی مصرف آب طی چند روز اخیر نسبت به ایام مشابه سال 1397 موید این موضوع است.

به گزارش میبد خبر، احمد بنا رئیس اداره آب و فاضلاب میبد اظهار داشت: در شرایط ویژه پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا که مهمترین عامل براساس توصیه تمام پزشکان و متخصصین شستن دست ها در چندین نوبت است، اهمیت و جایگاه ویژه آب سالم بیشتر از هر زمان دیگری خودنمایی می کند و دسترسی به آب سالم و بهداشتی را در صف اول مقابله با این ویروس قرار می دهد.

وی افزود: امور آب و فاضلاب میبد نیز همراه با سایر ارگان ها و سازمان ها در خط مقدم این مبارزه حضور داشته تا آب کافی و با کیفیت  در اختیار شهروندان قرار دهد و افزایش ۲۵ درصدی مصرف آب طی چند روز  اخیر نسبت به ایام مشابه سال 1397 موید این موضوع است.

رئیس اداره آب و فاضلاب میبد ابراز داشت: کلیه پرسنل مجموعه تمام تلاش و همت خود را به کار می گیرند تا احساس کمبودی وجود نداشته نباشد و نگرانی در حوزه تامین و توزیع آب پیش نیاید، این تلاش ها زمانی نتیجه بخش خواهد بود که مردم فهیم و مسئولیت پذیر نیز ما را تنها نگذارند و همچون گذشته با مصرف صحیح و حذف مصارف غیر ضرور به ویژه در سنت خانه تکانی آخر سال یاریگر مردم و شهر خود باشند و ان شاءالله عموم همشهریان عزیز با رعایت بهداشت فردی و عمومی و حفظ روحیه روزهای پایانی سال را با سلامتی و آرامش سپری نمایند.

بنا با بیان اینکه ویروس کرونا با آب انتقال پیدا نمی کند، گفت:  مردم خیالشان راحت باشد که آب مصرفی فعلی در میبد هیچ مشکلی ندارد و به صورت مداوم در حال کنترل و ارزیابی می باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.