Skip to Content

خطر جدی است!


با شروع روز کاری برخی از ادارات و به خصوص بانک ها، وضعیت تردد در میبد به حالت عادی بازگشت.

به گزارش میبدخبر، با وجود قطع نشدن زنجیره شیوع ویروس کرونا و برقرار بودن وضعیت خطرناک، جریان تردد در شهر میبد به حالت بسیار عادی در آمد و این در حالی است که شرایط کنونی بیمارستان میبد و نقاهتگاه صالحین نشان از آن دارد که خطر بیماری کرونا مردم ما را شدیدا تهدید می کند و هنوز کادر درمان، نیروهای مردمی، بسیجی، جهادی و افراد زیادی در قالب های مختلف در حال تلاش شبانه روزی برای رفع خطر از مردم هستند.

با وجود هشدارهای مختلفی که روزهای قبل رسانه ای شد و حتی کار به اعلام ماشینی در سطح شهر نیز رسید، باید منتظر تمهیدات جدید مسئولین میبد در قبال وضعیت به شدت خطرناک ایجاد شده در سطح شهر ماند؛ آیا این موضوع سریعا تدبیر می شود یا شاهد افزایش تصاعدی بیماران میبدی و در نتیجه آن، خدای ناکرده بالا رفتن آمار فوتی ها خواهیم بود؟
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.