Skip to Contentکتاب قرارداد امن، تالیف کارشناس دادگستری میبد، به بازار نشر آمد.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، یکی از فاکتورهای موفقیت در داد و ستد و تجارت، داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می باشد و چه بسا نداشتن اطلاعات کامل، موجب شکست در فعالیت های تجاری می شود.

محمد رجبی، کارشناس دادگستری میبد، پس از کتاب تجارت امن، به سراغ تبیین انواع قرارداد از جمله قراردادهای خرید و فروش، اجاره، شراکت و … در کتاب "قرارداد امن" رفته است و با زبانی بسیار ساده این محور مهم در تجارت را توضیح داده است.

وی هدف از نوشتن این کتاب را نیاز مراجعینی می داند که به خاطر ندانستن مسائل حقوقی دچار شکست شده اند و گاهاً نیز اموال و دارایی خود را بر سر این ندانستن از دست داده اند، در حالی که با داشتن اطلاعاتی ساده می توانستند دچار این مشکلات نشوند.

لازم به ذکر است، کتاب "تجارت امن" کتاب دیگری از این نویسنده هست که نکات کاربردی در خصوص چک و سفته را با بیانی ساده به رشته تحریر دراورده است.

کتاب های محمد رجبی در کتابفروشی های شهرستان میبد در اختیار مردم قرار گرفته است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.