Skip to Contentمدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد کتاب سرمایه گذاری شهرداری میبد را به عنوان الگوی شهرداری های استان یزد معرفی کرد.

به گزارش میبد خبر، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به واسطه تدوین کتاب سرمایه گذاری، از شورای اسلامی شهر و شهردار میبد تقدیر کرد و شیوه تهیه کتاب مورد نظر را به عنوان الگویی برای سایر شهرداریهای استان معرفی کرد.

محمود شاکری شمسی طی نامه ای که به پیوست آن کتاب فرصت های سرمایه گذاری شهر میبد ارسال شده است از شهرداری های یزد، ابرکوه، احمدآباد، اردکان، اشکذر، بافق، بفروئیه، بهاباد، تفت، حمیدیا، خضرآباد، زارچ، عقدا، مروست، مهردشت، نیر و هرات خواسته است منطبق با نمونه کار شهرداری میبد، اقدام کنند.

خاطر نشان می شود همزمان با آغاز به کار شورای پنجم در شهر میبد کمیته سرمایه گذاری با شعار «شهرمن، سرمایه من» تشکیل شد.

مجتمع تجاری نبش میدان آیت الله اعرافی(ره)، ساخت دفاتر اداری ـ تجاری، مرکز خرید، مجتمع تجاری، اجاره یا واگذاری بازارچه روز شهرداری و بازارچه صنایع دستی به عنوان پروژه های تجاری، دوربین های ترافیکی سطح شهر، واگذاری حمل و نقل شهری، ساخت ترمینال، ساخت و نصب پل عابر پیاده به عنوان پروژه های حمل و نقل و زیربنایی، واگذاری پارک غدیر، پارک شهیدیه و احداث گلخانه مکانیزهبه عنوان پروژه های توسعه فضای سبز، ساخت و نصب المان های میادین و تبلیغات روی بیلبوردها، پل های عابر پیاده و تلویزیون شهری به عنوان پروژه های تبلیغات شهری، نصب، تجهیز و راه اندازی کارخانه آسفالت شهرداری، مجوز ساخت میدان میوه و تره بار، کشتارگاه میبد و پسماند و جمع آوری نخاله های سطح شهر به عنوان پروؤه های خدمات شهری، آزادسازی خیابان طالقانی به خیابان شهید رجایی به عنوان پروژه آزاد سازی و واگذاری خدمات تخلفات ساختمان و عوارض نوسازی و غیره به عنوان پروژهای واگذاری خدمات اداری از جمله پروژه های تعریف شده ای می باشد که در کمیته سرمایه گذاری شهرداری میبد برای مشارکت با بخش خصوصی یا سایر بخش ها اولویت بندی شده است.

در کتاب سرمایه گذاری مذکور چشم انداز شهرستان میبد در افق 1404 هجری شمسی شهرستانی زیبا، جذاب، پیشرفته و دانایی محور در چهار چوب ارزشهای اسلامی ـ ایرانی، دارای مردمانی فرهیخته و با نشاط، نمونه تاریخی ـ گردشگری در سطح ملی و فراملی دارای اقتصاد پویا، مبتنی بر خدمات برتر و صنایع تکنولوژی مدار پاک و چند محوری، پیشگام در امور خیریه  و سرمایه گذاری های کشور با جایگاه برتر در ارائه خدمات سلامت در استان و منطقه می باشد.

در این کتاب آمده است شهرداری میبد در راستای نیل به چشم انداز شهر و همچنین با توجه به فرصت ها و پتانسیل های بالقوه شهری، اقدام به مطالعه و تهیه بسته سرمایه گذاری  در محور های مختلف نموده تا ضمن ایجاد جذابیت برای مشارکت سرمایه گذاران، در راستای توسعه شهری پایدار گام بردارد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.