کتاب خاطرات و زندگی‌نامه شهدای دانشجو شهرستان میبد نگاشته می‌شود - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به همت دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی میبد؛


کتاب خاطرات وزندگی نامه شهدا دانشجو میبد به همت جمعی از دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی این شهرستان نگاشته می‌شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از فارس، کتاب خاطرات وزندگی نامه شهدا دانشجو میبد به همت جمعی از دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی میبد نگاشته می‌شود.

حسین بهنیا از مسئولین تیم نگارش این کتاب با اشاره به اینکه با شناسایی خانواده‌های شهدا دانشجو میبد و مصاحبه با نزدیکان این اسوه‌های ایثار و شجاعت کار نگارش آغاز خواهد شد، افزود: در این راستا از اسناد به‌جامانده از این شهدا نظیر وصیت، یادداشت‌ها و صوت‌های ضبط‌شده که در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دارد استفاده خواهد شد.

این دانشجویی بسیجی بابیان اینکه شهرستان میبد 15 شهید دانشجو دارد، خاطرنشان کرد: کار جمع‌آوری آثار، مصاحبه و نگارش بر عهده گروه 12 نفری از دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی میبد است و در این راستا جلسات متعددی با مسئولین و فعالان فرهنگی و صاحب‌نظران شهرستان برگزارشده است.

داوود قنبری نیز از دیگر اعضای این گروه بابیان اینکه زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و یاد و خاطره شهدا از مواردی است که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری قرارگرفته، اظهار داشت: هدف از این کار معرفی الگوهای ناب ایثار و شجاعت به جوانان و همه اقشار بوده و از طرفی چون این شهدا دانشجو بودند، بیشتر موردتوجه این قشر قرار می‌گیرد و نکات تربیتی و اخلاقی زندگی این جوانان انقلابی که جان خود را د راه دفاع از حریم اسلام فدا کردند برای دانشجویان به‌عنوان آینده‌سازان کشور تأثیرگذار و راهگشا خواهد بود.

قنبری در پایان ابراز امیدواری کرد با یاری شهدا کار نگارش این کتاب تا اواسط سال آینده به پایان برسد و منتشر شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.