Skip to Contentکتاب استاد دانشکده فنی دختران برای اولین بار در میبد با سه محتوای علمی، قرانی و داستانی با شیوه جدید به چاپ رسید.

به گزارش میبد خبر، خانم فاطمه شیرمردی رکن ابادی گفت: برای تالیف کتاب"پیوند گلهای قرانی به شاخه های حسابداری" نزدیک به یک سال کار پژوهشی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تمام علوم دنیا از قرآن نشئت گرفته، افزود: برای درک این واقعیت، شروع به مطالعه ترجمه و تفسیر قران نمودم و در کنار ان، اصول اولیه علم حسابداری را نیز مد نظر داشتم و با دقت بیشتر در معانی و تفاسیر قرآنی به این نتیجه رسیدم که بخش زیادی از علم حسابداریی از قرآن گرفته شده است.
شیرمردی تصریح کرد: این کتاب با بررسی ۳۰ موضوع حسابداری، ۳۰ موضوع قرانی و ۳۰ رابطه محتوایی در قالب اثباتی از قبیل اثبات نماز، اصول دین، حجاب و … به شیوه ای سلیس و روان نگاشته شده است.

رابط دفتر نهاد رهبری در دانشکده فنی دختران میبد، اظهار داشت: این کتاب که به شیوه ای داستانی تالیف شده و مورد استفاده عامه مردم نیز می تواند باشد، همینطور مورد توجه اساتید علم حسابداری و همچنین علمای حوزوی نیز قرار گرفته است.
فاطمه شیرمردی ادامه داد: این کتاب خدمت حضرت ایت الله اعرافی نیز ارائه شده و با توضیحاتی که داده شد، ایشان عنایت ویژه و حمایت از انتشار آن را خواستار شدند و شیوه علمی، قرانی و داستانی این کتاب را طرحی نو و خلاقانه عنوان نمودند.
نویسنده و شاعر میبدی با اشاره به اینکه در حال نوشتن اشعار مذهبی و مداحی هستم، عنوان کرد: ان شاءالله ما اساتید علمی دانشگاه ها بتوانیم خالصانه نسبت به تولید آثار ارزشی و موثر اقدامی خالصانه انجام دهیم.
لازم به ذکر است تالیف کتاب "پیوند گلهای قرانی به شاخه های حسابداری" چهار ماه زمان برده و از بخش های جالب این کتاب، اصول حسابداری در اصول دین، حجابداری در حسابداری، فرار از مرگ در فرار مالیاتی، صورتهای مالی در صورتهای معنوی، و بودجه بر مبنای صفر در رسیدن انسان به نقطه صفر را می توان نام برد.

علاقمندان به تهیه این کتاب می توانند به کتابفروشی های رسمی سطح شهرستان میبد مراجعه فرمایند.

میبد ما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.