Skip to Content

کارشناس اداره هواشناسی یزد خبر داد


کارشناس اداره هواشناسی یزد گفت: با خروج این موج از استان در عصر روز جمعه با کاهش دما روبه‌رو خواهیم بود و در روز شنبه هوای نسبتا سرد در استان حاکم خواهد بود.

به گزارش میبدخبر، سید‌عباس میرحسینی اظهار کرد: با ورود موج بارشی جدید به استان بارش‌های پراکنده به همراه دارد که عمده فعالیت این موج به دلیل آنکه رطوبتش کم است برای استان وزش باد نسبتاً شدید خواهیم داشت.

کارشناس اداره هواشناسی استان یزد با بیان اینکه در روز جمعه در ساعت ظهر و بعد از ظهر وزش باد شدید برای استان پیش بینی می شود اتفاق بیفتد، افزود:  در مناطق شرقی و جنوبی استان شامل بافق، بهاباد، هرات و مروست شرایط برای وزش باد نسبتا شدید و حتی گاهی شدید وجود دارد.

وی در ادامه گفت: با خروج این موج از استان در عصر روز جمعه با  کاهش دما روبه‌رو خواهیم بود و در روز شنبه هوای نسبتا سرد در استان حاکم خواهد بود. و دما در استان می تواند تا 5 درجه سانتی گراد کاهش یابد.

میرحسینی اذعان کرد: بارش های این موج پراکنده است و عمده بارشی که می توانیم شاهد آن باشیم در ساعات ظهر و بعد از ظهر جمعه در مناطق شرقی و جنوبی استان است که احتمال بارندگی دارد.

وی در پایان گفت: پیش بینی می شود بارش در ارتفاعات به صورت برف باشد. ولی در مجموع این موج بارش های خوبی در استان ندارد و به صورت پراکنده خواهد بود.

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.