Skip to Content

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد اعلام کرد

کاهش منابع ذخیره آب یزد/قطعی آب در برخی مناطق شهر/رفع مشکل تا چند ساعت دیگر


مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: قطعی آب در برخی مناطق شهر یزد که به علت مشکل در یکی از ایستگاههای انتقال بوده تا چند ساعت دیگر برطرف می شود.

به گزارش "میبد خبر"؛ به نقل از یزد رسا، محمدحسین شرعیاتی گفت: از شب گذشته به خاطر ایجاد مشکل در یکی از ایستگاههای انتقال آب به استان یزد از منابع ذخیره آب استان که چند ساعت پاسخگوی نیاز مردم است بوجود آمد.
وی افزود: در این مدت به دلیل افت فشار آب با قطعی آب در برخی مناطق مواجه شده ایم ولی با توجه به رفع این مشکل تا چند ساعت دیگر افت فشار آب حل می شود.
مدیر روابط عمومی آبفا یزد خاطرنشان کرد : به خاطر فاصله زیاد ایستگاه تا یزد و نیز کاهش منابع ذخیره آب، انتقال آب به شهر طول کشیده ولی امیدواریم تا چند ساعت دیگر به ورود آب به یزد این مشکل حل شود.
در برخی خبرها آمده بود که در ساعت های گرم امروز آب در مناطقی از جمله امامشهر یزد برای ساعاتی قطع شده است.
بخش عمده ای از مصرف آب شرب استان یزد از خط لوله انتقالی آب چهارمحال و بختیاری و کوهرنگی تامین می شود.
بر اساس اعلام وزارت نیرو تا هفته پایانی تیرماه استان یزد با 60.4میلی متر بارندگی و کاهش 39درصدی نزولات آسمانی به عنوان کم بارش ترین استان کشور معرفی شده است.

 

منبع: یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.