Skip to Content

کارشناس هواشناسی استان یزد:


کارشناس هواشناسی استان یزد اعلام کرد: پدیده غالب روز جمعه کاهش دما است و این کاهش دما بین دو تا چهار درجه پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش میبدخبر، مجید رشیدی در خصوص پیش بینی هوای استان گفت: برای 24 ساعت آینده برای استان یزد آسمان تا قسمتی ابری خواهد بود و برای بعدازظهر افزایش ابر را خواهیم داشت که در برخی نقاط نیز می‌تواند وزش باد نسبتاً شدید باشد و  احتمال بارش‌های پراکنده برای اواخر امروز پیش‌بینی‌شده است.

وی با بیان این‌که پدیده غالب روز جمعه کاهش دما است افزود: کاهش دما بین دو تا چهار درجه پیش‌بینی می‌شود و اگر بارندگی داشته باشیم در ارتفاعات به‌ صورت برف خواهد بود.

رشیدی اظهار داشت: حداکثر دمای امروز به 23 درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد رسید و انتظار داریم امشب در خنک‌ترین ساعات دمای شهر یزد به 9 درجه سانتی‌گراد بالای صفر برسد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.