Skip to Content

در هفته دولت؛

کارگران کاشی احسان میبد مقابل فرمانداری تجمع کردند


تعدادی از کارگران کارخانه کاشی و سرامیک احسان میبد در اعتراض به عقب افتادن حقوق و مزایایشان، مقابل فرمانداری میبد تجمع کردند.

به گزارش "میبدخبر"، این تجمع اعتراضی در پی عملی نشدن وعده ها و قولهایی که به کارگران این کارخانه داده شده بود در جلوی فرمانداری اتفاق افتاد.

کارگران معترض که معوقات حقوقی خود را مطالبه داشتند، خواستار احقاق حق و همچنین پیگیری مطالبه خود از مسئولین شدند.

چند ماه پیش کارگران کارخانه کاشی احسان در کارخانه به مدت ۳روز تحصن کردند و با قول و وعدهای که به آنها داده شد از طرف نماینده کارفرما و فرماندار قرار بر این شد که تا پایان مرداد ماه حقوق معوقه آنها پرداخت شود و حالا با گذشت ۲ماه نسبت به وعده هایی که عملی نشد امروز مقابل فرمانداری تجمع کردند.

این کارخانه یکی از باسابقه ترین تولیدکنندگان کاشی و سرامیک شهرستان میبد محسوب میشود اما در شرایط رکود اقتصادی شدید حاکم بر کشور مانند بسیاری از کارخانجات کاشی و غیرکاشی دیگر با مشکل جدی مواجه شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.